| DinaraStakhovska a întrebat:

Cine stie engleza vreau sa imi traduca ce vorbesc personajele in acest filmulet http://www.youtube.com/watch?v=AfUA8lN3_Y0.La un moment dat o sa inceapa un cantec dar pe la jumatatea cantecului o sa mai vorbeasca.Dau funda promit :X Chair daca nu stiti sa traduceti tot macar putin :D

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Bun deci asa incepe: Tony:"Ziva il recunosti?"
ziva:"da il cunosc numele lui este Michael el este cu Massad...
Tony:"Ai ceva sa-mi spui?"
apoi conversatia de la telefon:barbatul"doi membrii ai lui Taylor sunt morti dupa ce le-am facut o vizita, tu crezi ca este vreo sansa ca Ziva..." Tony"Nu-mi pune intrebarea aia, las-o in mainile mele" Ziva:"Bagacios? cum sa fie bagacios?" Tony:"Deja a omorat 2 suspecti" Ziva:"In tara mea asta ar fi o cauza de a celebra:" Tony" nu esti in tara ta si nici el". apoi bruneta ii zice barbatului"Michael este cel de langa masina, iar cel din masina este directorul lui Massad" Tony"El este tatal Zivei" apoi faza de la 0:28 - 0:30 Michael:"Tatal tau spune ca te iubeste" Ziva"ce altceva a mai zis?" Michael:"M-a trimis pe mine" apoi Ziva:"Cat de bine il cunosc?" Tony "pai l-ai vazut cand a fost la Dc, acum trei zile" apoi barbatul ii spune lui ala brunet ca ziva lucreaza pentru el. dupa Tony ii spune lui Micheal"dupa ce termini cu prostiile vei fi arestat pentru crimele lui OBI si Taboul si a agentului federal Tom" Micheal:"Succes cu asta" apoi la un moment dat Ziva ii spune omului pentru care lucreaza ca a fost tradata de Massad si de tatal ei si de Tony si il intreba daca urmatorul care o va trada va fi el dupa care se intalneste cu Tony care ii spune"Nu am avut de ales" Ziva"Asta ii o minciuna" Tony"de ce te-as minti?" Ziva"ca sa te salvezi" Tony"Am facut ce trebuia sa fac" Ziva "Tu l-ai omorat" Tony"Nu-l omoram daca ai fi purtat aceasta conversatie cu el dar poate asa vrei tu.hai sa rezolvam asta, vrei sa ma lovesti hai loveste-ma..nu te deranjeaza ca iubitul tau a fost batut de catre mine" Ziva:"Ai profitat de el" tony:"el m-a atacat, ce trebuia sa fac?" apoi Ziva il loveste si apoi ii spune ca el era peste iubitul ei plin de sange care doarea aer si la impuscat" apoi si la sfarsit dupa ce barbatul ii i-a lantul de la gat ii spune Zivei sa ii spuna tot ce stie despre nu stiu cine ca nu inteleg... sper ca am fost explicita nu prea am inteles din cauza melodiei. funda?big grin