| ღβأβأ a întrebat:

Dati-mi va rog niste filme horror cu adolescenti, gen Carrie si Another me.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Ratter (2015),Final Girl (2015),One And Two (2015),Nothing Left To Fear (2013),Evil Dead (2013),Uninhabited (2010),The Barrens (2012),Savaged (Avenged 2013), All The Boys Love Mandy Lane (2006),Truth Or Die (Dare 2012), I Will Follow You Into The Dark (2012),Apartment 1303 (2012),It Follows (2014),Jennifer's Body (2009), Girl In Woods (2016),The Shallows (2016)

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The hills have eyes 1
Friday 13th
Jeepers Creepers 1, 2
See no Evil 1
Eden Lake
The Haunting in Connecticut
Final Destination (seria)
Paranormal Activity 5
My Bloody Valentine. Vizionare placuta!

| Kyılε a răspuns:

Salut, ღβأβأ.
Ai aici o listă cu diverse filme horror, unele cu adolescenți, altele nu. Ai și o scurtă descriere, în cazul în care vrei să te documentezi un pic în ceea ce privește filmul respectiv. Site-ul: http://www.cinemagia.ro/liste/horror-thriller-groaza-8169/. Vizionare plăcută!
Numai bine!

| CosmiinTezeu a răspuns:

The possession, The Amityville, Drag me to hell, Woman in black 1 si 2, Sinister 1 si 2, Insideous 1 si 2, daca iti plac acestea iti mai dau.