| Elenaeli22 a întrebat:

Deci am terminat de vizionat cele 6 sezoane din The Vampire Diaries si cele 2 sezoane din The Originals si intrebarea mea este,ce alte seriale cu vampiri mai sunt? Sa imi spuneti daca le-ati si vazut, ce parere aveti despre ele.Sa fie cam la fel ca astea sau si cu varcolaci.Imi place serialele de genul acesta.Cel mai bun raspuns primeste fundita.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale bune cu vampiri și vârcolaci:True Blood, Buffy The Vampire Slayer, Being Human, Dracula (2013),Teen Wolf, Hemlock Grove, Lost Girl, Bitten (2013),The Strain, Supernatural, Valemont (miniserie)

4 răspunsuri:
| raluca2711 a răspuns:

Buna. Iti pot recomanda Bitten, Teen wolf, desi sunt sigura ca-ti va placea si The walking dead sau Izombie. Incearca-le, super bune.

| andreea394 a răspuns:

M-am uitat la multe filme si seriale cu vampiri si varcolaci. Cel mai mult mi-a placut Twilight e film, si are mai pomulte parti. E super, mi-a placut din prima parte, iti recomand. Te mai poti uita la Vampire Academy, iar din seriale mi-a placut Teen Wolf, e despre varcolaci, actorii sunt foarte hot si wow ❤ Acestea sunt care mi-au placut mai mult. Sper ca te-am ajutat. Vizionare placuta.winking

| Ioanaloveandpeace a răspuns:

Ai vazut Twilight? Mie mi-a placut mult!

| Mihaela2000Flavia a răspuns:

Ai putea sa urmaresti Grimm, are mai multe tipuri de ''monstri", e foarte interesant... Bitten e cu varcolaci, Beauty and the beast s-ar putea sa-ti placa...