Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2742971intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
31 Aug
SATI 257.277AFISARI
115.358VIZITE
101.787V. UNICI
8 Septembrie 2012
dydysweet intreaba:

Buna este o telenovela acasa care abia a inceput la reina del sur (regina sudului),cine poate sa-mi explice despre ce este vorba? stiu doar ca ea s-a indragostit de un tragicant de droguri el guero si el a fost ucis si apoi ea a fugit in alta tara si lucreaza intr-un bar in fine cam atat o dat la tv dar am vazut cev ape net in care arata ca santiago moare, la fel si fatima si fiul ei, ea devine o celebra traficanta de droguri..nu inteleg cu cine ramane ea pana la urma daca santiago moare sau care o sa fie finalul ei, ce e cu blonda aia pe care o cunoaste cred ca in inchisoare... explicati-mi pe scurt toata povestea va rog ca sa stiu daca merita vizionata.dau funda

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    26 Octombrie 2012 16:51
    Iulya04 a răspuns:

Pai blonda aceea e Patricia O' Farrell, pe care o intalneste la inchisoare si cu care va deveni buna prietena. Dupa ce iese din inchisoare lucreaza la un bar, pana cand o intalneste pe prietena ei Patricia care tocmai ce iesise si ea din inchisoare. Apoi ele fac afaceri cu un u pe nume Oleg care era un cunoscut traficant de droguri. Teresa ajunge sa vanda droguri peste tot, si politii o suspecteaza si ii urmaresc fiecare miscare.Ea se va indragosti de un barbat Teo dar va afla ca acesta are deja o familie.Mai tarziu Oleg ajunge sa o iubeasca pe Teresa.La partea asta e acum.......Si stiu ca se termina cand Teresa se plimba singura pe un pod si ca este insarcinata, dar nu stiu cu cine. Sper ca te-am ajutat!

• 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 26 Octombrie 2012 20:56
    vali1985 a răspuns:
    Ramane singura.
    Teo este tradator care lucreaza pentru DEA, adica pentru politisti.
    Va fi omorat de Pote.
  • 10 Septembrie 2012 01:19
    TVDblog a răspuns: