| Tudu12 a întrebat:

Eu ma uitam la keeping up with the kardashian pe laptop,iar zilele trecute mi s-a stricat laptop-ul (mama si tata mi-au zis ca-mi iau altul la Crăciun) Si am descoperit ca exista un program "E! Entertaiment",iar acolo se difuzează acest serial. Eu nu l-am gasit pe plasma mea,ştie cineva de unde aş putea să-l iau doar ca pe Tv? Pe ce cablu ruleaza acest program si la ce firmă.! VĂ ROG, DAU FUNDĂ! nu vreau sa pierd vreun episod

Răspuns Câştigător
| vladtheo a răspuns:

De la cine ai cablul, si ce tip de cablu ai? Tu ai zis ca ai plasma display, deci ar trebui sa ai DTV, asta inseamna ca il poti avea prin firmele:UPC sau Telekom.La UPC il poti avea la toate pachetele DTV, iar la Telekom poti opta pentru IPTV(M si L), DTV(M si L) sau Satelit(M si L), pe cat despre analogic nu stiu, cu atat te pot ajuta. big grin

FUNDA! happy

1 răspuns: