| lisa00yuki a întrebat:

Bună, își aduce aminte cineva de un desene animat mai vechi care mergea înainte la Moldova 1, despre un regat cu magie și alte de genul acesta, cu o fata în rolul principal numele căruia începe cu F, numele ei este și denumirea desene animatului.
Dacă cine își amintește va rog să îmi răspundeți, mulțumesc happy

1 răspuns:
| Iris2004 a răspuns:

Hey.Si eu tin minte un astfel dee desen de la Minimax, nu imi mai amintesc prea multe dar cel putin stiu ca se numea (Mica Prințesa), sper ca te-am ajutat!