| ancapopa780 a întrebat:

Imi spuneti va rog cateva filme/seriale cu fete tinere care ajung sa se indragosteasca de barbati maturi? ..sau viceversa,am vazut The crush, sau The diary of a teenage girl si mi-au placut destul de mult..as aprecia de asemenea daca mi-ati da un link cu filmele Babysitter(1995) si Lolita(1997),la o calitate superioara bineinteles :d.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Suburban Girl (2007),An Education (2009),Chloe (2009),Another Earth (2011),Effie Gray (2014),Jane Eyre (2011/miniserie),Felices 140 (2015),The Best Offer (2013)

| OfataOricare a răspuns:

Mereu la prima intalinire.