| CamelotRoxd a întrebat:

m-am trezit intr-o zi sa ma gandesc la desenele pe care le iubeam cand eram mid. Am reusit sa gasesc cateva dintre ele dar unul nu pot sa mi-l mai amintesc prea bine.

Era vorba in el destre o femeie si niste adolescenti dintre care unul dintre ei era facut in laborator, ei se luptau cu extraterestri si imi mai aduc aminte ca era jucat ne actori nu desenat.

Imi poate spune cineva despre ce emisiune/serial/desen este vorba?

1 răspuns:
| alexje37 a răspuns:

Power Rangers?