| mariasorina a întrebat:

m-am uitat odata la un film foarte dragut dar din pacate acum nu ii mai stiu numele.este vorba de o familie care are doi copii un baiat si o fata baiatul juca la o echipa de fotbal si fata nu mai stiu.baiatul avea un vis, si acela de a castiga cupa mondiala, dar din pacate a avut un accident cu masina si a murit, si de acea nu sia putut indeplini visul.sora acestuia a vrut sa ii indeplineasca visul, asa ca a jucat ia fotbal in locul lui. tatal lor nu era de acord cu asta si o descuraja mereu pe fata. dar ia nu a ascultat si a mers mai departe. dupa ce a trecut prin cateva greutati a reusit sa castige cupa mondiala si in acelasi timp sa ii inplineasca visul fratelui sau.imi puteti spune va rog daca stiti cum se numeste? dau funda la primul raspuns correct.si celorlalti vot

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Cred ca se numeste Gracie http://www.cinemarx.ro/filme/Gracie-Gracie-249213.html funda te rog

2 răspunsuri:
| paezi a răspuns:

Am vazut si eu filmul dar si eu am uitat

| mariasorina explică:

Dap,gracie este iti multumesc ff mult de raspuns