| Phercine a întrebat:

ma plictisesc de moarte! Vreau sa ma uit la un film. Tot am cautat, dar n.am gasit nimic. Va rog, dati.mi un film gen Angus thongs and perfect snogging. Vreau sa fie cu povestea unei adolescente, ceva gen... sau ceva gen: Another cinderella stroy.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

As Cool As I Am (2013),Pitch Perfect (2012),Make Your Move (2013)

| 49Days a răspuns:

Nu stiu filme dar totusi chiar daca nu ai cerut iti recomand 2-3 seriale care nu sunt lungi. Primul ar fi El barco- asta e putin mai lung are 3 sezoane a cate 13-16 ep. Aventura, putin sf, dragoste are cam de toate. Te prinde de la primul episod.
Al doilea, The heirs cu liceu si adolescenti bogati. Actori tineri frumosi (ca si in primul de altfel) e frumos serialul te prinde si asta.Ar mai fi nice guy, 49 days care mi-au placut mie.Prumul e spaniol iar celelalte coreene nu stiu daca iti plac asa ca nu-ti spun mai multe dar macar la primele 2 sa te uiti. Merita.