| PastilutaMica a întrebat:

Mă puteți ajuta cu o lista de filme cu exorcizari, posedări sau cu demoni. Si câteva seriale cu fiinte supranaturale sau horror, cu crime, mister...

Răspuns Câştigător
| DenisaKarolina a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-horror/ :) Mda pai, Eu personal m-am uitat la Mama, Anabelle sau mai era unul cu doua gemene si pe una o chema Anabelle se numea ceva gen Surorile. Woman In Black II: Angel Of Death, I Know What You Did Last Summer, Texas Chainsaw Massacre, Poltergeist. Bafta :D

| NicolasAlx a răspuns (pentru DenisaKarolina):

The exorcism of Emily rose, noaptea la 12 nu am avut tupeu sa l vad pe tot.

4 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

The excorcism of emily rose, dexter serial

| SebitaBM2000 a răspuns:

Poltergeist,The Exorcist,The Exorcism of Emily Rose,Insidious, Chucky, The Ring, The Conjuring, astea ar fi unele dintre cele mai tari filme horror/triller.