| Maria-Andreea_Ferenț_1995 a întrebat:

Mă puteți ajuta să găsesc un film? Filmul este despre un deținut care se împrietenește cu alt deținut,dar acest prieten nou este eliberat la scurt timp și îi omoara soția și o ascunde în mormantul tatalui lui. În acel mormant, erau ascunși și banii pentru care el era arestat. Tot acel " prieten" îi răpește și fetița, iar el decide să evadeze și să se răzbune. vă rog să mă ajutați!

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Închisoarea îngerilor seamana cu ce zici tu acolo, dar numai pana la partea cu banii ingropati.

1 răspuns:
| grab a răspuns:

Zi si tu un actor din film, un an aproximativ, un loc unde se intampla actiunea, ceva de care sa ne agatam...