| AndreeaMaria5627 a întrebat:

ma uit de ceva timp la serialul "Teen Wolf" si am ajuns la sezonul 4, episodul 11, insa am o nelamurire. Asta e tot? Adica, asa se termina sezonul 4? Pentru ca daca e asa, e cam ciuda, si fara sens...Va rog ma puteti ajuta cu un raspuns? Si inca ceva, cand va incepe sezonul 5? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Euzeds a răspuns:

Nu i tot, cum ai spus si tu, ar fi prea ciudat=)))Banuiesc ca procedeaza ca randul trecut, dau primele 11-12 epuri acum, iar restul in iarna si tot asa:)))
Aaa, ia uite, 12 apare pe 9 luna asta:http://i.imgur.com/GQssxXJ.png
5-ul cred ca incepe dupa ce se termina 4..la anul, la fel ca si asta, in vara.Am observat ca e ca o 'traditie' la astia sa difuzeze asa.Mi s a parut si mie destul de ciudat, dar m am obisnuit.
Sper sa te fi lamurit:))

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Si Dr. House s-a terminat la sezonul 8

| alleALLEaddaADDA a răspuns:

Din cate am inteles sezonul 4 ar avea doar 12 episoade. Si da, e cam ciudat daca se termina asa dar mai este un episod (12) in care se pot intampla multe. laughing Iar sezonul 5 apare in 2015 dar nu se stie data exact. :* Vizionare placuta in continuare.winking