| anonim_4396 a întrebat:

Matusa mea a vazut un film mai demult si mi l-a povestit dar nu mai tinem minte cum se numea. Era un film indiam cu o fata bolnava psihic parca schizofrenie care se indragostise de un barbat care era doar in imaginatia ei. Ea isi imagina cum acesta a condusa la o casa el ii spunea ca nu are bani de tigari si ea a inceput sa trimita tigari la adresa aceea la fel si cu o masina de spalat. Mama ei voia sa o casatoreasca cu un barbat dar aceasta nu voia ca ea era indragostita de cel din mintea ei. Mama ei se uita la ea chiar ca la o nebuna pentru ca nu era nimeni langa ea. Dupa fata a dus.o la adresa respectiva unde era o casa darapanata. Fata a realizat ca e bolnava si ca barbatu nu exista si a decis sa fie cu celalalt. Sfarsitul filmului e cu ei doi intr-o masina si cu cel din mintea ei la geam spunandu-i sa nu.l pareseasca aceasta se uita la el si ii spunea sa plece sa o lase viitorul ei sot se uita le ea ca vorbea singura dar a lasat.o in pace.
Chiar imi doresc sa.l vad va rog sa ma ajutati daca stiti ceva.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Madhoshi (2004)

Găsești descrierea filmului tău, la acest link:
https://en.wikipedia.org/wiki/Madhoshi