| stmani a întrebat:

Mergea acum ceva timp un film pe protv, nu prea mai tin minte despre ce era vorba, insa era despre un club de femei care aveau copii mici, iar sefa clubului era ceva gen o vrajitoare care la un moment dat a impins un carucior cu un bebelus de pe o stanca. Cine stie despre ce film merge vorba?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur era film? sau erau stirile de la ora 17? la ce ora ai vazut tu filmul asta? cauta daca ai programul tv si vezi toate filmele de azi, si undeva sunt comentarii despere film, vezi acolo in ziar ce zice, de obicei vezi in programul tv click tv sau libertatea, tv mania sau tv satelit.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Witches (1990)?
http://www.cinemarx.ro/filme/The-Witches-Vrajitoarele-10303.html
Dar momentul în care împinge căruciorul, sincer, nu mi-l amintesc, fiindcă l-am vizionat cu foarte mult timp în urmă.