| oli a întrebat:

Buna nu va suparati am si eu o intrebare: Caut de 3 zile in continuu... unde pot sa vad Rozen Maiden in romana? Dau fundita asa ca va rog din tot sufletul sa raspundeti. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Fashion a răspuns:

Salutari, sansele sa gasesti aceasta serie tradusa in limba romana sunt practic zero deoarece aceasta nu a fost tradusa. A fost o incercare de a se traduce de la un grup de fansubbing dar se pare ca au renuntat pentru ca pe site-ul lor nu se gaseste seria. Oricum daca doresti sa vizionezi alte serii anime eu te invit pe www.animeromania.com sau www.sr-subs.info
http://www.desenele.com/desene-animate-Rozen-Maiden.html