| unconnected a întrebat:

Numai cat mi s-a terminat un serial pe care l-am indragit foarte multsad adica Merlin.Acum vreau sa incep sa ma uit la alt serial thinking Ma rog, nu sper ca o sa mai gasesc un serial mai bun decat Merlin.Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Merliiiiiin:X:X:X Incearca
1. Game of Thrones(bestial si asta)
2. Once upon a time
3. Awkward
4.Supernatural
5.Grimm
6.The Beauty and the Beast

Sper ca ti-am fost de folos.Vizionare placuta!

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Game of thrones.

Mai bun ca Merlin de 3 ori si pe alocuri destul de asemanator.
Ar mai fi Spartacus si Rome.

| ema1ih a răspuns:

Grey's anatomy
game of thrones
modern family

| DeidaraXR1 a răspuns:

Pfoai si eu iubesc Merlin! Te-ai putea uita la The Walking Dead sau ceva mai amuzant Family Guy.

| mrBean008 a răspuns:

Mai bun ca merlin e dr.house si game of thrones.

| unconnected explică (pentru mrBean008):

Nu cred ca poate fi ceva mai bun ca Merlin.Merlin forever phbbbbt

| DenisaLuciaBarbu a răspuns (pentru unconnected):

Mare dreptate!laughing Go Team Merlin! I-am pus motanului meu numele Merlin, doar de dragul acestui serial magnific!::X

| BelleSarah a răspuns:

Eu stiu multe filme asemanatoare cu Merlin (si eu l-am indragit muult happy ) dar te-as sfatui mai mult sa cauti pe net categoria asemanatoarewinking