| Ţurcan_Alinna_1918 a întrebat:

puteti sa imi spuneti va rog cu se numeste acea comedie in care era un om care era avocat, dar mintea mereu, plus avea si eu baiat pe care il mintea ca va veni la el. era o comedie foarte funny, in care el se lovea singur pe el, chiar si in timpul judecatii. daca ati vazut ceva asemanator va rog sa-mi scrieti - dau funda.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Sau poate seria: Meet the Parents si Meet the Flockers cu Robert de Niro si Ben Stiller

| Ţurcan_Alinna_1918 explică (pentru RoyDupuis):

Pe astea le-am vazut sunt tari laughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liar Liar (1997)
https://www.youtube.com/watch?v=C1no75lpOiw

| Ţurcan_Alinna_1918 explică (pentru anonim_4396):

Mercci mult mult laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ţurcan_Alinna_1918):

Cu placere! happy