| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu aceasta intrebare pentru ca imi doresc mult sa mai vad filmul.Este vorba despre o turista care vine in America si este rapita de 2 fosti puscariasi ajungand sa se indragosteasca de unul din ei.Cred ca mor amandoi, cel de care se indragostese incercand s-o apere de celalalt.E si o replica spusa de el"sa nu urasti tara asta doar pentru ca ai avut ghinionul sa fii rapita"

2 răspunsuri:
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Si pe mine m-ar interesa filmul sincer, pare foarte interesant happy

| justfriend a răspuns (pentru NaneSchizophrenia):

Chiar este dar din pacate nu-mi mai amintesc cum se numeste.L-au dat si pe ProTV acum ceva timp.