| Casa a întrebat:

Buna seara happy Am o mica nelamurire,o problema.Am descarcat VLC media player si am descarcat seriale, filme etc. si vreau sa ma uit la ele dar sa pot face sa fie sub ro traducerea.dar ce trebuie facut ca sa imi mearga traducerea in ro?

Va multumesc voi da funda la cel care ma va ajuta si stie cam ce trebuie sa fac happy O seara faina sa aveti

Răspuns Câştigător
| FaraNume77 a răspuns:

Scrii numele filmului si selectezi limba apoi descarci subtitrarea pentru filmul pe care vrei sa il vezi (are o extensie srt sau sub...) si o tragi cu mouse.ul in fereastra cu player.ul.

3 răspunsuri:
| FaraNume77 a răspuns:

Salut. Cauta subtitrarea filmului pe bs subtitles sau alte site-uri de genul asta.

| Gabr13ll a răspuns:

Trebuie sa umbli in setari la VLC si sa setezi subtitrarea in RO sau sa descarci filmul/serialul direct subtitrat.