| teoooGT1993 a întrebat:

Era un film horror in care toata actiunea se petrecea intr-o casa si erau niste copii care se speriau de niste fantome, dar de fapt copii aia erau fantomele si se speriau de oameni. Iar la final oamenii au facut un fel de spiritism sa afle daca acea casa era bantuita la un moment dat s-a miscat scaunul dar de fapt erau acei copii de care se speriau de oameni.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0230600/
The others?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Filmul se numește The Others (2001) și e unul din cele mai bune filme văzute de mine.