| Ramona7 a întrebat:

Buna,stiti niste filme de dragoste cu adolescenti, mai de varsta mea 14 ani sa zicem,

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bridge to Terabithia (2007), My Girl (1991), Moonrise Kingdom (2012), She's Too Young (2004)...

| VladSpita a răspuns:

Cauta
The Vampire Diaries,
Sex Drive,
Euro Trip,
LOL(gen film de dragoste cu adolescenti),
Cadet Kelly,
Bring It On: Fight to the Finish,
Bring It On: In It to Win It,
Bring It On: All or Nothing,
College,
18 Year Old Virgin(la fel ceea ce ai cerut),
Black Knight,
Grown Ups 2,
The Brothers Grimm,
Scary Movie 1, 2, 3, 4, 5,
Epic Movie,
Despicable Me 1, 2
A Haunted House,
Not Born to Be Gladiators,
Madly Madagascar,
Seven Psychopaths,
Zambezia,
Strigoi,
Elf-Man,
The Campaign,
Road Trip: Beer Pong,
The Revenant,
That's My Boy,
Jackass Number Two,
Boat Trip..........pai mai stiu multe dar privestele mai intii pe astea merita sa le vizionezi pe toate si eu le-am vazut toates de nota 10+
sau cauta aici
divxonline.ro/comedie
si viziteazami saitul meu web
www.firstfan.webnode.ro

| altuser a răspuns:

Detachment

| SassyAgel a răspuns:

Serialele sunt domeniul meu. :))
Cred ca ti-ar place serialul Beauty and the beast ( stiu ca suna ciudat, dar e un serial foarte, foarte bun). E vorba despre o agenta de politie care investiga un caz (suspectul fiind 'bestia' care porta numele de Vincent), se intalnesc (vrea sa il aresteze, el o salveaza bla bla bla), mai bine iti dau trailer-ul ca sa intelegi mai bine http://youtu.be/D35hxd37Jc0;)
Un alt serial este Teen Wolf si aici ai trailer-ul : http://www.youtube.com/watch?v=1rCYDbefnmA
Alte seriale pe care le-am vazut si mi-au placut mult : The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, Supernatural, Switched at birth, {Kyle XY, The secret circle, The lying game -> seriale bune, dar s-au anulat din cauza ca nu aveau audienta}..deocamdata ti-am dat atat, dar crede-ma, ai de unde alege;). Ti le recomand pe toate, sunt cele mai bune.
Vizionare placuta! :*