| fiara14 a întrebat:

stiti niste filme sau seriale co tenta mai psihologica ca: Lucy, Inception, Interstelar?

10 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Liar Game este foarte interesant[este vorba despre o fata care este invitata sa participe la un reality-show ''Liar game'', un joc de supravietuire psihologica, in care participantii se inseala reciproc si cel care reuseste sa ajunga in finala castiga premiul in bani de 10 milioane de dolari.]
https://www.youtube.com/watch?v=6PiAfNmAdgw

| faramatania a răspuns:

Cloud Atlas (2012),Gravity (2013),Predestination (2014),Edge Of Tomorrow (2014),Transcendence (2014),The Martian (2015),Tomorrowland (2015)

| Sn4k3 a răspuns:

Exam
Poker Night
Limitless.

| Florentina9210 a răspuns:

Mie mi-au placut filmele : The Forgotten si Shutter Island!

| UnBroken2016 a răspuns:

Memento, Before I Go to Sleep 2014, The Silence of the Lambs,

| Daniellllll1 a răspuns:

Changelling -True Story, foarte fain filmul big grin
Prisoners, cred ca ar fi
Burried
Restu pe care am vrut sa le zic au fost spuse.
Vizionare placuta!

| Daniellllll1 a răspuns:

American horror story(serial), mai e un serial psihologic (putin)

| YouDieAsYouLived a răspuns:

Filme :

Fight club ( in opinia mea cel mai bun film psihologic facut vreodata si top 5
cele mai bune filme ale tuturor timpurilor)

Shutter Island
Memento
Donnie Darko
Requiem for a Dream
The Matrix
The Machinist
The Devil's Advocate

Seriale :

Dr.House
Lie to me.

| aleynad90 a răspuns:

Eu imi caut filmele si in functie de actorii preferati.Inainte sa caut un film, urmaresc trailer-ul sau descrierea pe http://filmenoi.onlines.ro/.Sunt atat filmele care urmeaza sa fie lansate, dar si mai vechi.

| Larissa04 a răspuns:

Doctor househappy