| jessi12 a întrebat:

Stiti vreun film horror care intr-adevar merita vazut?
Funda.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2 (2010/2013),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Martyrs (2008),Case 39 (2009),Sinister (2012),The Woman In Black (2012),The Mist (2007),Oculus (2013),Masters Of Horror (2005)

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Santa sangre (1989), The Birds (1963), Diabolique (1996)...

| Pricked a răspuns:

The Conjuring.

| cuvant a răspuns:

CELE 3 PARTI the Cube!

| OnuOnulică a răspuns:

Da, The Others 2001

| ShadoWCrist a răspuns:

The hounted house.

| VasiDobie a răspuns:

Buna,iti recomand sa vezi The Grudge (1, 2,3, 4) e chiar de groaza sau mai poti vedea si Eyes, pe asta nu l-am vazut dar pare inspaimantator si el.

| Viktor_Nikodim_1996 a răspuns:

Salut te poti uita la seriile SAW daar nu-ti recomand e prea de prea Funda daca-ti place sau daca te-ai uitat

| Cosmin_Pana_1994 a răspuns:

Nu e chiar horor si nu stiu daca il scriu bine dar Would you rether sau rather

ceva de genu