| KirisakiHimea a întrebat:

a fost un film mai de mult, nu imi mai amintesc asa bine dar stiu secvente.Erau mai multi tipi si tipe unii la metrou care semanau cu niste oameni ai strazii care se ascundeau acolo, iar tipul plecase sa ia niste mancare apoi tipa a observat ca s-a umplut locul de sobolani iar apoi au fost devorati de sobolani. Alta faza a fost fost o tipa fugea ca pe un coridor de un monstru care nu avea ochi si stinge lumina si se lipeste de niste bare langa care era ca o canalizare in care era prietenul tipei care vorbise ceva cu monstrul ala si a luat o sulita cu care a injunghiat bratul tipului, apoi tipa aprinde o lumanare pe intunericul ala si apare monstrul dintr-o data in fata ei.
Apoi spre final tipul si tipa se intalnesc in,, pestera,, monstrului si acolo avea o masa unde voia sa-si puna niste ochi, iar in spate avea multe cadavre, iar tipul si tipa se pun acolo ca sa para ca sunt unele dintre cadavre, iar monstrul ii miroase pana sa-si puna ochii si ia un cutit si il infinge usor in bratul tipului pana moare, iar tipa ramane in viata, tipa reuseste sa scape si ia o masina si il lipeste cu masina de un copac pe monstru si dupa ce moare ca un fel de sarpe iese din el.

1 răspuns:
| Buleala89 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=bnV_jGgGZH4
uitate la asta are niste secvente asemanatoare mi-a marcat copilaria, de doream numai cu televizorul deschis pe FoxKids :-)))