| ileanaparlici1979 a întrebat:

Buna TPU acum un an tot in vara era in fiecare zi la ora 11 ziua pe antena 1 filmul hercule.As vrea sa stiu daca se redifuzeaza iar daca nu unde as putea sa vad tot serialul?

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Serialul se numeste Young Hercules - Aventurile tânărului Hercule
si are 50 de episoade nu cred ca-l mai difuzeaza la TV si nici online nu-l gasesti(am cautat) asa ca din pacate nu-ti ramane de cat sa-l descarci de pe net, este difuzat pe antena 1, sambata la ora 9, Hercules: The Legendary Journeys, cand el este matur....decat nimic mai bine si asa laughing