| gusttav a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa va intreb ceva legat de filme. La tv cand arata la un film,, acest program este interzis copiilor sub 15 ani" filmul poate sa contina si sex? Fundita )

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu conține și sex. Poate doar câteva scene mai "încinse", dar în niciun caz sex.

| dannyel86 a răspuns:

In general, 15 e simbolul pentru thriller, violenta fizica si de limbaj. Exista si scene de nuditate sau sex sugerat, nu explicit. 18 e simbolul filmelor erotice, axate pe nuditate.

| R0R0 a răspuns:

Nu tongue