| Carolina_Arena_1995 a întrebat:

Bună,TPU! Am doua întrebări:
1) A apărut volumul al 6-lea tradus in romana al seriei Instrumente Mortale de Cassandra Clare?
2)A apărut filmul Orașul de cenușă :Instrumente mortale si daca nu știți cand apare?

3 răspunsuri:
| JustMe4ever a răspuns:

City of Heavenly Fire nu a fost tradusa inca, iar filmul dupa a doua carte inca nu e gata. Nu cred ca va fi gata anul acesta.

| Stefania_Dumitru_1995 a răspuns:

Am auzit de Instrumente Mortale, daca vrei sa afli intra pe librarie.net si cauti cartea si ti le arata.

Nu stiu daca a aparut dar il poti cauta pe net.

| Stefania_Dumitru_1995 a răspuns:

Am auzit de aceasta carte caut-o pe: librarie.net si acolo sigur o vei gasi daca a aparut

Nu stiu daca a aparut, cautal pe net.