| Chelaru_Alina_1980 a întrebat:

Am doua intrebari legate de animeul Naruto:
1.Am auzit ca in cateva zile pe 12 sau pe 15 o sa fie ultimul episod din Naruto Shippuden.E adevarat? O sa inceapa Akkipuden, sau nu anime cu Boruto?
2. Am o nelamurire : Nu am inteles foarte bine, Sarada e fata lui Karin sau a lui Sakura?

Răspuns Câştigător
| nothinginteresting a răspuns:

1. Nu sunt sigură de asta, dar nu cred. Anime pentru Boruto nu cred că vor face până în 2018, sunt prea puține capitole momentan.
2. Sarada e fata lui Sakura.

2 răspunsuri:
| SebiModol1998 a răspuns:

Se va face Naruto Gaiden cu Boruto, insa asta mai tarziu, pama atunci se face cateva nuvele cu Itachi, Sakura, Sasuke si parca ceva scoala.

| Covasa_Adryan_1996 a răspuns:

Da, fata lu karin