| Pangarus a întrebat:

Am nevoie de o comedie buna. In ultima vreme am vazut numai bullshit-uri. La ce comedie ati ras cel mai mult?

13 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Horrible bosses

| faramatania a răspuns:

Grown Ups 1 și 2 (2010/2013),The Dictator (2012),21 & Over (2013),Project X (2012),Movie 43 (2013),The Hangover (seria), Four Lions (2010),Borat (2006),Sex Drive (2008),Superbad (2007),Death At A Funeral (2007),A Few Best Men (2011),Bad Teacher (2011),High School (2010),Senseless (1998),Detroit Rock City (1999),Mallrats (1995),Dazed And Confused (1993), Dirty Deeds (2005),The Sasquatch Gang (2006),The World's End (2013),Get Him To The Greek (2010),Anchorman: The Legend Of Ron Burgundy (2004),Anchorman 2: The Legend Continues (2013),Bad Words (2013),Walk Of Shame (2014),The Angriest Man In Brooklyn (2014),A Million Ways To Die In The West (2014),Wrong Cops (2013),Behaving Badly (2014),Blended (2014),Sotto Una Buona Stella (2014),22 Jump Street (2014),Two Night Stand (2014),Can't Hardly Wait (1998),G.B.F. (2013),Chef (2014),Let's Be Cops (2014),The FP (2011),Think Like A Man Too (2014),The Hooligan Factory (2014),Life After Beth (2014),Moms' Night Out (2014),The Internship (2013),St. Vincent (2014),Alexander And The Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014),Merry Friggin' Christmas (2014),Dumb & Dumber 1 și 2 (1994/2014)

| Vanqu1sh a răspuns:

Don't be a menace, Bad Boys 1&2 ( cu Will Smith si Martin Lawrence ), Neighbours ( recomand ), Just go with it ( super film ), Think like a man 1&2 ( bestiale ambele ) si altele nu imi trec prin minte momentan big grin. Spor la vizionat!

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://dcomedie.cabanova.com/filme-de-comedie.html
Sunt foarte bune, o sa fi multumit
Sper sa iti placa.

| laura1999 a răspuns:

Dumb and dumber
Liar, liar
Este si un serial rusesc Fizruk genial!
Foartee amuzant!
Daca gasesti subtitrare merita vizionat!
Cel mai bun serial comedie!

| irishine a răspuns:

Am vazut de curand Blue Streak, cu un hot care vrea sa fure un diamant, e prins de politie si bagat la inchisoare dar inainte apuca sa ascunda diamantul intr-o teava din locul ala. Dupa ce face inchisoare se intoarce la locul acela sa recupereze diamantul si afla ca s-a construit o sectie de politie fix in locul respectiv.Mai incolo pretinde ca e detectiv si se infiltreaza in politie si ajunge cel mai apreciat detectiv din sectie happy

| irishine a răspuns:

Uita-te daca nu la Friends, e serial dar cum am ras la el nu cred ca am ras la vreun film happy

| Elenaambasada112233 a răspuns:

Лжец Лжец
CEl mai bun si de ris film care l-am vazut eu in viata mea.

| Cornel_Ichim_1991 a răspuns:

The march, he inbetweeners 1-2, Need for speed(nu e comedie), let's be cops, dumb and dumber 2014, expelled 2014.

| XXLKiLLeRLoL a răspuns:

TED

| bahhnar a răspuns:

Viespea verde ( ceva comedie, acțiune)
Super film.

| Pufffy a răspuns:

1.Bros Before Hos
2.Invincibilii
3. Enough Said
4.Get Smart
5. Date Night
Sper sa iti placa :* big grin Funda?

| cristisimon a răspuns:

Salut eu am ras cel mai tare la filmele: Singur acasa(1, 2,3, 4,5). Sper ca o sa iti placa bafta la vizionare.