| AndreeaPaicu a întrebat:

TPU! Am o intrebare...Acum cativa ani am vizionat un film cu un copil care cauta un baietel, si tot spunea "George,George",iar cand a ajuns la o casa alaturi de parintii lui, au batut la usa, iar apoi a iesit o femeie. Parintii copilului au intrebat-o pe femeie daca cunosc un baietel pe nume George, iar aceasta a spus ca nu. A spus ca a avut o fiica pe nume Georgiana, dar care a murit fix in anul cand copilul celor s-a nascut...in fine. Ma puteti ajuta sa-l caut?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descrierea filmului nu ma duce cu gandul decat la acest film (altul nu stiu):
The Deep End of the Ocean (1999) - cu Michelle Pfeiffer si Whoppi Goldberg

trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=O3gEDCS1O5Q

dar se pare ca nu e asta, numele baiatului in film este Ben, nu George...