| dada123 a întrebat:

Am o intrebare: Cu cine credeti ca va ramane Elena din Jurnalele Vampirilor? Damon sau Stefan?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Dar cum finalul trebuie sa fie happy si cum fetele din seriale raman mereu(e un cliseu) cu baiatul bun..va fi cu Stefan!

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Desi mi-as dori sa ramana cu Damon cu siguranta va fi cu Stefan

| dada123 explică (pentru pwp):

De ce crezi ca va ramane cu Stefan? Adica, n-ai vazut? Cand erau blocati in cealalta lume, de Stefan nici macar nu-i prea pasa, dar cand a auzit de Damon, saraca era sa faca infarct pe acolo. Si in plus, cred ca Stefan va fi cu Caroline.

| pwp a răspuns (pentru dada123):

Pai Stefan a fost primul...l-a iubit prea mult, si mi se pare ciudat sa ramane cu Damon pe care-l ura la inceput.

| dada123 explică (pentru pwp):

Da, dar tot timpul, fetele il aleg pe baiatul rau. Eram mai mult ca sigura, la inceput ca o sa se indragosteasca de Damon.

| pwp a răspuns (pentru dada123):

Dar cum finalul trebuie sa fie happy si cum fetele din seriale raman mereu(e un cliseu) cu baiatul bun..va fi cu Stefan!

| Gogu06 a răspuns:

Lu damon i-a supt-o si pe stefan l-a lasat sa ii faca anal, stefan banuiesc