| Mariuca29 a întrebat:

am o intrebare ..sa nu rdeti! Cine isi mai aminteste de acea varianta a desenului animat 'Ratusca cea urata' in care erau si personaje ca Şobo, puii batausi etc. Era sifuzat pe Minimax. Spuneti-mi cum se numea si unde il pot gasi! FUNDA

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Titlul original este "The ugly duckling and me", iar pe Minimax a fost "Eu si ratusca cea urata". Cauta pe Google episoade din serial, dar nu stiu daca le gasesti dublate in romana.

2 răspunsuri:
| mare123 a răspuns:

Da

| Dorinv97 a răspuns:

The ugly ducking and me happy