| alexutzza12q a întrebat:

Am o nelamurire inprivire cu Sasuke si Sakura ..Ma intreb daca vor fi impreuna si daca Sasuke a avut sentimente pentru Sakura si daca chiar tinea la ea...M-am intrebat de multe ori de ce Sasuke, cand a plecat din sat i-a multumit Sakurei...
Pss sunt noua pe site si daca pot o sa dau funda...

Răspuns Câştigător
| Botan_Filip_1998 a răspuns:

Salut! As vrea sa te intreb c-am pe la ce ep ești ca sa stiu sa nu iți dau spoilere dar daca ești pe la începutul seriei, da sasuke chiar are sentimente pentru saluta si o iubește chiar or sa aibă un copil

2 răspunsuri:
| alexutzza12q explică:

Nu sunt la inceputul seriei chiar... Urmaresc acum ep din Naruto Shippuden..Sunt c-am pe la ep 358...
Ma intrebam ce parere ai tu ..raman impreuna cei doi...

| Botan_Filip_1998 a răspuns:

Pai in manga sakura o sa rămână in Konoha si o S-o crească pe fica ei( sarada uchiha ) iar sasuke locuiește Inafara satului făcând majoritatea timpului misiuni de patrulare si la un moment dat sarada o să-l caute pe sasuke Si atunci sasuke o săi spună ca o iubește si pe ea si pe sakura daca mai vrei sa ma intrebi altceva iți răspund cu plăcere