| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.

Am ramas in pana de anime-uri imi puteti sugera si mie cateva?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand Tokyo Ghoul, Code Geass, Vampire Knight, Yama no Susume, Guilty Crown, Jigoku Shoujo.

| Mayhem666 a răspuns (pentru OnuOnulică):

De cateva saptamani tot spun ca o sa ma uit si eu la Tokyo Ghoul, dar cred ca in vacanta asta de vara o sa ma uit la el ca nu mai rezist. Cate sezoane are? Si cate episoade are fiecare sezon?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna happy
Suikitte i na eu
Kimi Ni Todoke
Honey&Clover
Full Methal Panic&Full Metal Panic Fumoffu!
Nana
Paradise kiss

| MyNameIsJohnny a răspuns:

Recomand " Cronicile din Narnia "

| Sarada a răspuns:

Salut uite aici citeva animeuri interesante Принц Страйда ghintama naruto fairy tail van pis sper ca iti vor place sunt foarte interesante

| Pesticid a răspuns:

Mersi pentru anime-uri. Chiar o sa incerc sa ma uit la toate.