| Deeașimihai a întrebat:

Buna TPU am si eu o întrebare dacă ştie cineva. A fost pe naţional TV acum câțiva ani un film cu un tânăr si doua inele cu puteri magice unul l-a găsit el si unul era La un personaj negativ si l-a învățat pe el un samurai cum să foloseasca inelul si etc. dacă ştie cineva filmul cineva filmul cum se numea ...mulţumescwinking

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Power Within (Misterul inelului), 1995?
http://www.cinemagia.ro/filme/the-power-within-misterul-inelului-5589/

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Probabil Stapanul inelelor sau Inelul nibelungilor. Dar nu sunt cu samurai...

| 刑事シレナ a răspuns:

Stapanul Inelelor?