| alexandrafocus a întrebat:

am si eu o intrebare,de ce nu se mai difuseaza pe kanal D Yaman,sau daca se difuzeaza cand? un site unde as putea sa il vad subtitrat daca se poate, Funda!

7 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Se vor difuza doar reluari in fiecare Sambata de la ora 2:45 dimineata. In legatura cu link spre un site ce are acest serial nu pot sa postez fiindca nu se accepta astfel de linkuri aici pe TPU.

| alexandrafocus explică (pentru RareşTPUro):

Poti scrie aici numele siteului, daca se poate

| raresandrey a răspuns:

L-au scos pentru ca nu facea audienta, cred.

| alexandrafocus explică (pentru raresandrey):

Si eu cred tot asa, dar pnm macar termina primul sezon, nu lasa asa...

| raresandrey a răspuns (pentru alexandrafocus):

Asta nu intereseaza la ei, la ei intereseaza audienta si banii, dar poti sa-l vezi pe net chiar daca nu tot timpul este o calitate buna a imaginii.

| princeslerika a răspuns:

Merge Yaman, la Kanal D, dacă nu mă greșesc el trebuie să mearga miercurea pînă vinerea la 20:00 pina la 22:15, nu stiu exact cind dar mai verifica si tu,, apropo estd subtitrat in română! SPER CĂ TEAM AJUTAT: )

| alexandrafocus explică (pentru princeslerika):

Pai acum e in fiecare zi de luni pana vineri este serialul tradarea...