| Barbu_Mihaela_1998 a întrebat:

Buna,TPU! Am si eu o rugaminte...vreau sa urmaresc si eu un serial bun,in care suspansul,actiunea si misterul sa fie pe primul plan si in care povestea serialului sa aiba continuitate pe timpul episoadelor,adica nu vreau seriale de genul "un caz,un episod"... sper ca ati inteles, aștept propunerile voastre! Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Lost,Banshee,Prison Break, Rectify, The Killing, Fargo, True Detective, Outlander (2014),Under The Dome, Wayward Pines,Salem, Penny Dreadful, From Dusk Till Dawn: The Series, Hemlock Grove, The 100, Arrow,The Flash,Power,The Walking Dead,The Last Ship,Dominion, Secrets & Lies, The Red Road, miniserii; Persons Unknown, Harper's Island, Remember Me (2014),Klondike,The Lost Room

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural e tare.

| TheWalker11 a răspuns:

Uita-te la Prison Break, are exact aceeasi descriere pe care ai facut-o tu!winking si ar mai fi Da vinci demons.