| NaomiPopa a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi spuneti daca va rog niste filme in care cei 2 indragostiti sa fie indragostit de caracterul celeilalte persoane dau FUNDA :*

3 răspunsuri:
| oana1 a răspuns:

The Best of Me (2014)
Cel mai de preţ cadou
SINOPSIS
Amanda şi Dawson au fost îndragostiti în perioada liceului, dar s-au despartit şi au pornit pe drumuri separate în viata. Atunci când revin în localitatea de bastina pentru a participa la o înmormântare, flacăra pasiunii se reaprinde între ei, amândoi fiind forţaţi să se confrunte cu alegerile gresite pe care le-au facut în trecut, în speranta ca un viitor împreună nu reprezinta o utopie

| oana1 a răspuns:

Uite iti mai dau odata descrierea filmului the best of me
Amanda şi Dawson au fost indragostiti in perioada liceului, dar s-au despatit şi au pornit pe drumuri separate in viata. Atunci cand revin in localitatea de bastina pentru a participa la o inmormantare, flacara pasiunii se reaprinde intre ei, amandoi fiind fortati sa se confrunte cu alegerile gresite pe care le-au facut in trecut, in speranta ca un viitor impreuna nu reprezinta o utopie

| Eastwood a răspuns:

Buna seara.
Endless love!
Love actually!
The notebook!