| terts a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste un film romanesc, este desta gen smekereala, cu baietzasi smekeri de cartier, dar mai mari la ani cam vreo 30-35 asa. in fine, im amintesc doar finalul: Un tip primeste un telefon de la unul care pare mai rau asa, si i spune ceva de genu ca " ce credeai ca n-o sa mai auzi de mine " cam asa ceva, mai tin minte o scena din filmul asta cand erau mai multi tip pe un bloc si mancau seminte etc vorbeau si la un moment dat unu face o gluma proasta pe seama unuia mai zmardoi si dup-aia asta ii trage o scuipatura drept rasplata la gluma... ma ajuta cineva? multumesc Funda primului care imi spune.

Răspuns Câştigător
| Kaz a răspuns:

Visul lui Liviu. Asa se numeste

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca Baieti buni.

| terts explică:

Mersi kaz esti un dulce! nu vad unde a disparut funda ca ti-as da 10 nu 1na

| IndescribableChild a răspuns:

Da` tu te crezi in filme? Auzi..."baietzasi smekeri de carier" retardati inculti.winking
BTW cumpara-ti o viata!