| razvan_4233 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu numele unui film pe care l-am vazut acum multi ani.In film este vorba despre un detinut care poate lua boala unor persoane.si care la un momentdat trebuie sa fie executat in scaun electric si a mai avut dreptul la o dorinta.iar el a vrut sa se uite la "imagini miscatoare" adica un film.si in final acesta este executat si se termina foarte trist.stie cineva despre ce film vorbesc?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Green Mile (1999)
http://www.cinemarx.ro/filme/The-Green-Mile-Culoarul-Mortii-2918.html

1 răspuns:
| Istrati_Kamelia_1996 a răspuns:

Зелёная миля