| Monyyyyy a întrebat:

TPU! As vrea sa va întreb ceva despre Naruto. Sasuke și Sakura ajung un cuplu in Shippuden? Mai pe la sfârșit? În ce episod? E tare ciudat pentru că în film au o fetiță deși aceste o tot îndepărta când erau tineri. Am văzut un filmulet pe YouTube unde Sasuke a început să devină gelos când un băiat se apropia de Sakura, cred că era după ce renunța la răzbunare. Îmi spuneți episoadele unde se intampla, va rog! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Spoiler alert! laughing Eu stiu ca la un moment dat ei Sasuke si Sakura se casatoresc in Manga, au copii, nu stiu cati, daca sunt fete/baieti. Asta se intampla in Manga, nu stiu exact de Shippuden, dar avand in vedere ca eu nu m-am mai uitat la serial de mult, probabil ca a ajuns la cea parte. Sper ca te-am ajutat.

| Lucică1998 a răspuns:

Eu sunt la zi cu Shippuden dar momentan toata lumea e ocupata cu salvarea lumii, nu au timp de dragoste, dar da, pana la urma se vor casatori si vor avea o fata, nu stiu daca acea parte va aparea in anime totusi.