| NomGol a întrebat:

as vrea sa va intreb despre niste filme de comedie sau asa aventura sau chiar actiune nu conteaza doar sa fie unele chiar bune care sa ramana in mintea mea ovremehappy

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

National Treasure 1 si 2 aventura
The Librarian aventura
Jumper actiune aventura
The Dictator(1941) comedie
Modern Times -comedie
The Proposal-comedie
Knowing actiune aventura

Requiem for a dream
Mr nobody
Butterfly on a wheel
Kokuhaku(Confessions)
Crash

Ultimele sunt thrillere psihologice/drame o sa iti ramane in minte cu siguranta.

3 răspunsuri:
| IliadisJunior a răspuns:

Unthinkable, filmul asta m-a impresionat., Filmele Twilight (1, 2,3, 4,5) sunt foarte frumoase, Batman-The Dark Night Rises, The Amazing Spiderman, The Avengers, Iron Man 1 si 2, Piratii din Caraibe 1, 2, 3 si 4, . Mai sunt cateva filme cu Channing Tatum care mi-ai placut mult dar nu mai stiu cum se numesc. Sincer sa spun asta este o mcia parte din filmele care le-am urmarit si care mi-au placut la nebunie!winking

Răspuns utilizator avertizat