| ANONIMANON a întrebat:

Ce filme horror stiti care merita vazute in noaptea de Halloween?

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Wrong Turn 5: Bloodlines (2012/ce are ca temă Halloween-ul), Grave Halloween (2013),Mischief Night (2014),Boo (2005)
și mai poți încerca:The Maze (2010),Husk (2011),Jeepers Creepers 2 (2003),Children Of The Corn (2009),Scarecrow (2013),iar alte vezi și aici:
http://www.cinemagia.ro/liste/halloween-movie-5912/
Mai poți încerca și Annabelle (2014)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la Trick'r Treat sau House of Fears. Ambele au aceeasi tema: Halloween-ul.

Vizionare placuta!

| Imstrong a răspuns:

Toate,dar o sa dea ceva la televizor, vei vedea! Cauta in aceasta seara pe protv, antena 1, tvr1 etc, nu ai cum sa nu gasesti pup :*

| zmara a răspuns:

The women in black:angel of dath.
Sau daca vrei ceva horror amuzant:scary movie

| Mmein a răspuns:

Let me in. Mie mi-a placut super mult. happy