| marinaculcea a întrebat:

cine imi poate spune si me cateva filme de dragoste frumoase si emotionante.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Wicker Park
Waiting For Forever
One Day
If Only
My Blueberry Nights
Closer
Upside Down
The Vow
The Host
The Curious Case Of Benjamin Button
Love In the Time Of Cholera
The Notebook
A Walk To Remember
Remember Me
Dear John
Seeking A Friend For The End Of The World
Safe Haven

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Malèna (2000), In The Mood For Love (2000), Out of Africa (1985), The Dreamers (2003), The Reader (2008), Bitter Moon (1992), Amour (2012), Somewhere in Time (1980), Vă place Brahms? - Goodbye Again (1961), Eat Pray Love (2010), Breaking the Waves (1996), Steaua fără nume (1966)...

| PROTOTYPE a răspuns:

Fantoma mea iubita, Cele 3 dorinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici ai cele mai bune filme de dragoste din toate timpurile, ordonate dupa nota de pe IMDB:

http://www.imdb.com/......BOWbpjzM4/

Sper ca te-am putut ajuta! Vizionare placuta :*

| Kirito21 a răspuns:

Daca iti plac filmele indiene sau esti duspusa sa le dai o sansa incearca Devdas, Khabi khushi khabi gham, My name is Khan, Jab Tak Hai Jaan si Om Shanti Om; sunt filme foarte emotionante.

| Yahweh a răspuns:

Uite ai aici o lista de filme extrem de bune : http://frapex.ro/category/filme-artistice/romantic

| dadionetwothree a răspuns:

Dear John, e filmul ce m-a impresionat foarte mult.
The notebook
3MSC

| marinaculcea explică (pentru dadionetwothree):

Mss frumos da pastea le-am vazut pe toate]

Răspuns utilizator avertizat
| pufypuf a răspuns:

Buna. Remember me e foarte foarte frumos. Sfarsitul...auauau neasteptat si ia-ti servetele langa tine big grin. Fundita? big grin

| Cosmin_Teaca_1998 a răspuns:

Titanic, The Butler, R.I.P.D, etc.

| Elizzaveta a răspuns:

1)Три метра над уровнем неба(Prima parte e mai emotionanta)
2)Сладкий ноябрь
3)P. S. Я люблю тебя
4)Спеши любить
5)Не могу сказать "прощай!"
6)в ожидании любви
7)10 причин моей ненависти
8)Куда приводят мечты
Si sunt mai multe)Funda?happy

| Elizzaveta a răspuns:

1.Спеши любить.2)в ожидании любви 3. Три метра над уровнем неба 4. Дневник памяти 5. Послание в бутылке 6. босиком по мостовой 7. Певец на Свадьбе 8.P.S. Я тебя люблю. 9. любовь на асфальте 10.О любви 11. Влюбись в меня, если осмелишься 12. Куда приводят мечты
13. Между небом и землёй
14. Ромео и Джульетта 15. Кейт и Лео
Funda?happy