| Blackseid a întrebat:

Buna TPU
Cine poate sa imi spuna episodul din naruto shippuden 392 unde mai exact in afla in manga adica la ce capitol din cate am inteles 656 dar nu cred.
P.S. Va rog nu d-ati sopilere nu citesc manga si is in urma cu 15 ep in anime.Doresc doar numarul de capitol din manga
Dau funda!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| NumeNormal a răspuns:

Episodul 392 este echivalentul capitolului 657 din manga.Manga s-a terminat la capitolul 700.

1 răspuns:
| Bogdan_Mario_1985 a răspuns:

Nu cred ca sunt chiar atâtea capitole. Si eu sunt un mare fan naruto dar sunt mai multe capitole decât episoade? Încearcă sa scrii așa,, naruto shippuden pe 392 ro sau ro sub ''