| Magdalena234 a întrebat:

big grin
Stiti vreun film fain cu adolescenti care fac sex? big grin Sa fie adolescenti care fac foarte mult sex. Filmul sa fie aproape doar cu sex

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Citi ani ai Magdalena 234

| faramatania a răspuns:

Incearcă:The Dreamers (2003),Jeune & Jolie (2013)

| Dariusuu a răspuns:

Îţi recomand Black Swan.

Are ceva scenă de sex fierbinte din ce mai ştiu eu.

E un film psihologic sper să-ţi placă. Dacă nu poţi căuta filme despre sex, e plin.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cauta un film porno, se potriveste perfect cu descrierea facuta de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt lucruri interesante la unele filme, altfel sexul insusi in film ar fi inuman si plictisitor, sunt psihologii ciudate si fantastice dincolo de dorinta.
ok. un lac, vive l'amour, don't look now, szamanka, les chants de maldoror

| Baby04 a răspuns:

Placinta americanahappy

| Magdalena234 explică (pentru Baby04):

Eu vreau film, nu serial :\

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Magdalena234):

Nu e serial just sayin.

| edyBobocea a răspuns:

The Girl Next Door. E bun filmul, are cateva secvente uimitoare de bune.

p.s Mai usor cu, sex-ul. Bine?