| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme am descoperit melodia de la Ed Sheeran " I see fire " si mi-a placut la nebunie. Nebunie de genul sa o asult non-stop. Dula am descoperit ca este din filmul The Hobbit si am decis sa ma uit la el doar de dragul melodiei. A fost SUPER. MI-A PLACUT ENORM DE MULT. Dar tot nu an gasit ce am cautat..melodia nu a aparut decat la genericul de final de la al doilea film..si replica aceea, care, de fapt, era versul din melodie

Răspuns Câştigător
| KatLuna234 a răspuns:

Pai de obicei cam asa e de ex Melodia de la Elie Goulding - Love me like do e din filmul Fifty shades of gray si totusi melodia de acolo din film e schimbata total da apare genericul si cateva cuvinte cam asa e cu filmele astea. chestia e ca si mie imi place aceasta melodie happy!

1 răspuns:
| 5452264489521 a răspuns:

Mersi mult de ajuntor