| EllyDE a întrebat:

Era un film cu o fetita fantoma, care statea intr-o casa parasita, si in fiecare zi se dadea pe un leagan. Si intr-o zi s-a mutat o familie in casa aceea si ea a inceput sa ii sperie si sa faca tot felul de chestii. Nu mai stiu exact ce s-a intamplat. Dar tin minte finalul, familia aceea plecase si cand a venit noua familie o aratat leaganul cum se legana singur. Ma puteti ajuta sa gasesc filmul va rog?
Dau funda. Multumesc anticipat. big grin

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aaaa, stiu filmul l-am vazut si eu si nu-mi vine acum exact in minte...laughing
Sinister? The conjouring?

| EllyDE explică (pentru Adry05):

Nu, nu sunt astea...

| faramatania a răspuns:

Seamănă întrucâtva cu No Tell Motel (2012)
http://www.imdb.com/title/tt2049511/

| EllyDE explică (pentru faramatania):

Nu e nici asta. sad

| faramatania a răspuns (pentru EllyDE):

Păcat,dacă nu găsești pănă la urmă ce cauți, poate-l încerci pe acesta, No Tell Motel, și aici este o fetiță care se dădea în leagăn (chiar așa și începe filmul) și are pe parcurs, unele similitudini cu cel văzut de tine.