| LoveLoveLove12345 a întrebat:

Buna,TPU! happy imi puteti spune niste filme bune de comedie(pentru adolescenti ar fi cel mai bine, asta e si motivul pentru care am pus intrebarea la aceasta categorie)! FUNDĂĂĂ! happy MULTUMESC! happy

4 răspunsuri:
| PinkPanther001 a răspuns:

She's the Man
Picture This
Sydney White
Mean Girls
What a Girl Wants
13 Going On 30
Step Up Revolution
Teen Spirit
17 Again
Easy A
LOL
Prom
So Undercover

Le-am vazut pe toate si mi-au placut foarte mult!

| WAngel a răspuns:

Sunt cu adolescenti, vizionare placuta.Primesc funda?
Freaky friday (2003) She's the Man (2006) 17 Again, Easy A, Scott Pilgrim vs the World, Prom (2011),18 Year Old Virgin, American Pie, Freaky Friday, Mean Girls.

| ElenaCosmina1999 a răspuns:

Marea Mahmureala (1, 2,3, 4); Placina Americana; Denis pericol public; Babysitting (2014); Superfast!; Entourage(2015); Playing It Cool; Friends with Benefits; Trainwreck (o tipa....dezastru)

| LoveLoveLove12345 explică:

Mersi mult! happy e super site-ul! ^_^